Witamy w sklepie Indeco Wybrzeże! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 100 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
Produkt został dodany do wyceny.

Zalety szafy na zamówienie w biurze

  • Niewątpliwą zaletą szafy na zamówienie w biurze będzie możliwość wykorzystania całej dostępnej przestrzeni w pomieszczeniu. Mogąc zdecydować o wysokości i szerokości szafy, nie pozostawimy pustej przestrzeni, która wcześniej czy później z pewnością będzie nam potrzebna. Mimo pracy na różnych zdigitalizowanych materiałach na komputerze, część dokumentów takich jak umowy czy protokoły jest nam niezbędna w wersji papierowej i to do dyspozycji w każdym momencie. Duża szafa pozwoli nam przechowywać je poukładane, w zasięgu ręki. Sklep internetowy Indecowybrzeże pozwoli nam także wybrać szafę w odpowiednim kolorze i z odpowiadającą nam liczbą drzwi. Co ważne, będziemy mieli również wpływ na wnętrze szafy – jeśli zależy nam na standardowym rozstawie półek, pewnie nie będzie to miało większego znaczenia. Jeśli jednak potrzebujemy różnych nietypowych przegródek, opcja wyboru wnętrza szafy będzie naprawdę nie do przecenienia. Szafa w biurze może spełniać jeszcze jedno zadanie – stanowić ściankę działową i oddzielić pracowników od części, w której można przyjmować klientów, lub wydzielić biurowe archiwum czy przestrzeń na spędzenie chwili przerwy. Oferowane w naszym sklepie szafy doskonale nadadzą się do wyposażenia biura.Infolinia:
507 285 285
BLOG
Groupon

Wybierz 1 z 2 opcji

49,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 500 zł na wykonanie szafy o szerokości 140 cm do 210 cm, 99,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 900 zł na wykonanie szafy o szerokości od 211 cm do 500 cm.

*
*
*
*
*
* - pola obowiązkowe

Sprawdź ofertę