Witamy w sklepie Indeco Wybrzeże! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 100 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
Produkt został dodany do wyceny.

Drzwi przesuwne czy otwierane klasycznie?

  • Odpowiedź jest prosta – w biurze drzwi przesuwne będą zawsze miały przewagę nad otwieranymi tradycyjnie. Wynika to zarówno z faktu, że drzwi szafy nie będą zajmowały dodatkowego miejsca, jak i z tego, że otwarte nikomu nie będą przeszkadzać. Drzwi przesuwne są także ciche, więc współpracowników nie będą rozpraszały zbędne dźwięki. Ponadto w biurze mogą przebywać osoby postronne, a zawartość szafy nie zawsze powinna być znana osobom spoza biura. Otwierając szafę przesuwną, nie pokażemy całego jej wnętrza. Oczywiście, jeśli chodzi o dokumenty zawierające dane osobowe, to zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami powinny być one szczególnie zabezpieczone, ale generalnie pierwszym krokiem do ich ochrony jest przechowywanie w takim miejscu, by osoby trzecie nie mogły ich zobaczyć (czyli na przykład w szafie zamykanego biura, a nie na blacie biurka, kiedy w danym momencie nie muszą się tam znajdować).Infolinia:
507 285 285
BLOG
Groupon

Wybierz 1 z 2 opcji

49,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 500 zł na wykonanie szafy o szerokości 140 cm do 210 cm, 99,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 900 zł na wykonanie szafy o szerokości od 211 cm do 500 cm.

*
*
*
*
*
* - pola obowiązkowe

Sprawdź ofertę