Witamy w sklepie Indeco Wybrzeże! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 100 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
Produkt został dodany do wyceny.

Funkcjonalna szafa do małego pomieszczenia

  • Urządzenie małego pomieszczenia zwykle wiąże się z licznymi kompromisami, przez co nie zawsze jesteśmy zadowoleni z końcowego efektu. W polskich mieszkaniach często mamy do czynienia z ograniczeniami wynikającymi z niewielkiego metrażu. Aby jednak pomieścić nasze rzeczy, potrzebna jest nam odpowiednia szafa. Jak ją wybrać? Szafa na wymiar czy dostępna od ręki? W małych pomieszczeniach należy wykorzystać każdy centymetr dostępnej przestrzeni. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wybór szafy na zamówienie. To my zdecydujemy, jak wysoki, szeroki i głęboki powinien być mebel. Nie dziwi więc, że meble na wymiar coraz częściej zastępują te tradycyjne, o standardowych wymiarach, które można kupić w sklepie i nawet od razu przetransportować do domu. Szafa wykonana na zamówienie ma tę przewagę nad meblami gotowymi, że jest spersonalizowana i spełni wszystkie nasze oczekiwania – zarówno te dotyczące wymiarów, koloru oraz stylu, jak i jej wnętrza.Infolinia:
507 285 285
BLOG
Groupon

Wybierz 1 z 2 opcji

49,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 500 zł na wykonanie szafy o szerokości 140 cm do 210 cm, 99,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 900 zł na wykonanie szafy o szerokości od 211 cm do 500 cm.

*
*
*
*
*
* - pola obowiązkowe

Sprawdź ofertę