Witamy w sklepie Indeco Wybrzeże! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 100 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
Produkt został dodany do wyceny.

Elegancka szafa do biura

  • Szafy w nowoczesnych pomieszczeniach biurowych nie mają obecnie wiele wspólnego z meblami, jakie widywaliśmy w biurach jeszcze kilka lat temu. Wyposażając miejsce pracy, coraz częściej zwraca się uwagę na stworzenie wrażenia profesjonalnego, eleganckiego wnętrza, którym nie rządzi przypadek. O tym, że duża, pojemna szafa jest w biurze niezbędna, nie trzeba mówić osobom, które codziennie pracują z mnóstwem dokumentów. Do zachowania porządku w przestrzeni biurowej i szybkiego odszukania właściwych dokumentów potrzebny jest odpowiednio duży mebel, w którym będziemy mogli poukładać segregatory i teczki z dokumentami według właściwego klucza. Jeśli biuro nie posiada wydzielonej szatni czy przestrzeni socjalnej, w szafie można też przechowywać odzież wierzchnią czy naczynia.Infolinia:
507 285 285
BLOG
Groupon

Wybierz 1 z 2 opcji

49,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 500 zł na wykonanie szafy o szerokości 140 cm do 210 cm, 99,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 900 zł na wykonanie szafy o szerokości od 211 cm do 500 cm.

*
*
*
*
*
* - pola obowiązkowe

Sprawdź ofertę