Witamy w sklepie Indeco Wybrzeże! Przyszykowaliśmy dla Ciebie specjalny rabat w wysokości 100 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.
Produkt został dodany do wyceny.

Kolory szaf

  • Szafa w biurze powinna mieć taki kolor, by pasować do ścian oraz pozostałych mebli w pomieszczeniu. Jeśli jednak ściany są jasne lub mają neutralny kolor, meble są ciemne, a zależy nam, aby szafa stała się w pewnym sensie niewidoczna, możemy wybrać model w jasnym kolorze. Rozjaśni ona wnętrze i sprawi, że wyposażenie biura jako całość nadal będzie się bardzo dobrze prezentować, stanowiąc jednocześnie wizytówkę firmy. Oferowane w sklepie internetowym Indecowybrzeże szafy są eleganckie i proste, w jednym kolorze lub w wersji dwukolorowej – urozmaicą w ten sposób wnętrze. Można wybierać spośród modeli z płyty meblowej, jak i z kolorowego szkła. Kilka przykładów szaf można zobaczyć, klikając w poniższe linki:

  • https://lnkd.in/dur27aF

  • https://lnkd.in/dS8sJZt

  • https://lnkd.in/d8sgpm2

  • https://lnkd.in/d-9RZ8zInfolinia:
507 285 285
BLOG
Groupon

Wybierz 1 z 2 opcji

49,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 500 zł na wykonanie szafy o szerokości 140 cm do 210 cm, 99,99 zł za groupon zniżkowy o wartości 900 zł na wykonanie szafy o szerokości od 211 cm do 500 cm.

*
*
*
*
*
* - pola obowiązkowe

Sprawdź ofertę